Hakkımızda

GENÇ ENERJİ; sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe taahhüt uygulamaları yapmak amacıyla 1996 yılında faaliyete başlamıştır. Firmamız kuruluşundan bu yana dürüst ve ilkeli ticareti benimsemiş ve bu şekilde ticaretinin yaygınlaşması için çaba sarf etmiştir. GENÇ ENERJİ kaliteyi ve hizmet verdiği alanları genişleterek mekanik tesisat piyasasındaki konumunu sürekli güçlendirmiştir.

Firmamız tesisat piyasasındaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, kullanıcılara konfor ve tasarruf sağlayacak sistemleri önermeyi ve hayatı kolaylaştıran, tesisat uygulamalarını yaygınlaştıran çözümleri üretmeyi kendisine ilke edinmiştir. GENÇ ENERJİ her zaman sunduğu alternatif çözümlerle kendi kar marjını arttırmayı değil, proje için gerekli çözüm alternatiflerini savunmuştur. GENÇ ENERJİ; Mekanik tesisat sektöründe 15 yılını doldurmuş bir firma olarak tecrübelerini müşterileriyle paylaşmaktan onur duymaktadır. Modern ve teknolojik çözüm önerileri, uzman kadrosu, temsilciliğini yaptığı dünya çapındaki firmaların verdiği güven ve destekle, daima güvenilir, ekonomik ve konforlu öneriler sunarak çalışmalarına devam etmektedir.

GENÇ ENERJİ; İnşaat sektöründe 7 ‘inci yılını doldururken, alt yapı, tadilat, üst yapı referanslarıyla sektörde saygın ve emin adımlarla ilerlemenin gururunu duymaktadır. İnşaat sektöründe kalıcı ve sağlam hedeflerine ulaşmak için gerekli yatırımlarını yapmaktadır.

Vizyon & Misyon

Sektördeki, tüm gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek, olumlu her gelişmeyi ve yeniliği anında uygulamaya koymak ve bu sektörde lider olmak.

İnsanlara daha konforlu ve kaliteli bir yaşam sunabilmek için sürekli arge çalışmaların da bulunmak. 

Teknik, yenilikçi, süratli çalışan ve ekonomik çözümler uygulayan imajımızı sürdürmek ve geliştirmek.

Tüm çalışmalarımızda insana saygıyı ön planda tutmak ve doğal dengeleri ve çevreyi koruyucu uygulamalarda bulunmaktır.

Copyright © 2015 Genç Enerji

United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.