Genç Enerji İnşaat

Selimiye Apt.

Selimiye kışlasına çok yakın, Avrasya tüneline yakın, yürüme yolu ile harem sahil yolu ve Üsküdar çarşı ya ulaşım kolaylığı olan ve yaklaşık inşaat imalatımız 1.000 m2 olan yapı her katta 1 daire olacak şekilde tasarlanmıştır. En üst kattaki dairemiz dublekstir ve İstanbul’un muhteşem boğaz manzarası görülmektedir. İnşaat kalitemiz 1. Sınıf olup ve 1. Sınıf işçilik ve malzeme kullanılmıştır.

Devamını Oku

Gaziosmanpaşa Karakol

500 m2 inşaat alanı olan binamız Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından yaptırılmaktadır. Binamızın tüm kaba imalat, ince imalat, elektrik, mekanik tesisat, dış cephe, kamera sistemi, ups sistemi ve çevre düzenleme işi tarafımızdan yapılmıştır.

Devamını Oku

Gaziosmanpaşa Belediyesi Keçesuyu Hizmet Binası

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ihale edilen 2545m2 inşaat alanı olan hizmet binası sosyal kültürel tesis olarak kullanılma amacı ile yapılmıştır. Kaba inşaat imalatı, ince inşaat imalatı, dış cephe, mekanik tesisat, elektrik, bahçe sulama ve peyzaj işleri.

Devamını Oku

ETİ Kırka Bor Madeni Eskişehir

Eti Bor madenleri eskişehir kırka da bulunan yönetim binasında çeşitli tadilat ve tamirat işlerinin yapımı sistem odalarının oluşturulması ve gerekli soğutma sisteminin kurulması işi.

Devamını Oku

Üsküdar Çocuk Üniversitesi

Üsküdar Çocuk Üniversitesi 680 m2 kapalı alanı olan ve 6 adet eğitim salonu,1 adet kütüphanesi bulunan ve  1 adet  müdür 2 adet personel odasından oluşan binanın dış cephe tasarım ve uygulama iç mekan tamirat , tadilat işleri, peyzaj ve oyun parkı oluşturulması işi.

Devamını Oku

Ertuğrul Tekkesi

İstanbul Büyük Şehir Belediyesince ihale edilen işimizin iç mekan tasarımı Mimar Aysel Berk Z. tarafından yapılmıştır. İç mekanı daha kullanışlı bir hale getirmek için zemin kaplamalarının tadilatı, pencere doğramalarının tadilatı, kalem işi tadilatı, duvarlarda ince sıva işlerinin yapılması ve tüm mobilyalarının yapımı ve uygulaması.

Devamını Oku

Erman Apt.

Erman Apartmanı 1.450 m2 betonarme inşaat alanı bulunan  2 bodrum kat, 3 normal kat, 2 dubleks ten oluşuyor.Yapılan dönüşüm projesi kapsamındaki binamızda her kat da 2 adet daire bulunmaktadır ve 6 araçlık otoparkımız  mevcuttur.

Devamını Oku

TC Karayolları Küçükyalı Lojmanları

Karayolları lojmanları  5 blok 105 daireden oluşmaktadır.  Tüm blokların renovation  ( bakım onarım, yenilenme ) işleri yapıldı. Dış cephe mantolama , tüm Pvc doğramalarının yenilenmesi, ıslak zeminlerin yenilenmesi, daire için  ince imalatların yapılması ve peyzaj işinin yapılması .

Devamını Oku

Çekmeköy Yıldız Apartmanı

Madenlerde ikamet eden binamızın ulaşımı çok rahat olup 2016 yılında açılacak metro durağına yürüme mesafesindedir. 5 adet 80 m2 normal daire 1 adet 115 m2 dubleks bulunan binamızda 4 adet dükkan bulunmaktadır.

Devamını Oku

CPK Fabrika

CPK A.Ş Tarafından yaptırılan 3.250m2 ofis 27.000m2 depolama ve üretim tesisi olarak yaptırılmıştır. Radye temel üzeri mantar kalıp sistemi kullanılarak betonarme  bina imal edilmiştir.

Devamını Oku

Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi

Üsküdar Belediyesince ihale edilen  iç mekanın tadilatı yeni bölümler uluşturulması, konferans salonunun oluşturulması, Vrf klima sisteminin yapılması, dış ortamda el iş mekanlarının mimariye uygun oluşturulması, dış cephe kompozit kaplama yapılması ve otopark havalandırma yangın tesisatının yapılması işidir.

Devamını Oku

Üsküdar Belediyesi

Üsküdar Belediyesince ihale edilen muhtelif işlerde 12.860,00 m2 yol parke kaplama, 22.500,00 m2 tretuar kaplama, 2.000,00 mt çaplanmış taş duvar işi, 5.250,00 mt geo duvar, üsküdar ilçesi içerisinde çeşitli parklarda tadilat ve oyun gruplarının temini montajı, fitness gruplarının temini montajı işi. Muhtarlık binaları yapımı işi ve kültür merkezlerinin tadilatı işleri.

Devamını Oku

Kırşehir Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi

Kırşehir Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi, hayır sever Hayriye hanım tarafından tarafımıza yaptırılmış olan 16 derslik, 3 fen laboratuarı,  bilgisayar sınıfı, konferans salonu , spor salonu, kütüphaneyi kapsayan  proje 6.120m2 betonarme bina işidir.

Devamını Oku

Genç Enerji Ofis

500 m2 üzerine oturan binamızda  her katta 2 adet ofis bulunmaktadır  toplam inşaat alanı 2500m2 olan binamız iş merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kaba ve ince inşaat imalatı, mekanik, ellektrik, dışcephe işleri.

Devamını Oku

Bilgen Konutları

Bilgen konutları 5 bloklu 220 daireli inşaatımızda  muhtelif inşaat işleri ve mekanik tesisat işlerini alt yüklenici olarak yapmış olduğumuz  otoparklı, çocuk oyun alanları olan ve spor alanlarıdan oluşan  yaşam merkezidir. 

Devamını Oku

Bize Ulaşın

Adres: Yeditepe Cad. No:112 34888 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 216 661 45 80 Pbx  Fax: +90 216 661 40 06 - 07
E-posta: info@gencenerji.com.tr

 

logo w s

aflogowhite Copyright © 2021 Genç Enerji İnşaat Mak. San. Tic. Ltd. Şti.